بلندترین ساختمان چوبی هیبریدی در جهان با پوشش سبز

بلندترین ساختمان چوبی هیبریدی در جهان با پوشش سبز

23 دسامبر , 2020 دسته بندی: مقالات

تیم معماری پروسه

معرفی بلندترین ساختمان سازه چوبی هیبریدی در جهان

طراحی بلندترین ساختمان چوبی هیبریدی در دنیا یک معمار ژاپنی می باشد که برنده جایزه پریتزکر شد و از این خانه تراس دار، عنوان بلندترین ساختمان را به خود گرفت.

نام این معمار ژاپنی شیگرو بان است که این ساختمان را با قاب های مشبک از چوب و دقت بسیار بالایی انجام داده است که گیاهان بالارونده در این ساختمان به راحتی رشد می کنند که نمادی برای رشد شهری ونکوور می باشد.

این ساختمان در کنار ساختمان دیگری با نام ساختمان همیشه سبز که طراح آن یک معمار با تجربه کانادایی با نام آرتور اریکسون می باشد، قرار گرفته است و هماهنگی بسیار جالبی را ایجاد کرده که توجه افراد بسیاری را به سوی خود داشته است.

تیم معماری پروسه

همانطور که می دانید معماری مدرن در دنیا رنگ و بویی بسیار متفاوت به خود گرفته است و سالانه طراحی های بسیار خلاقانه ای برای انواع ساختمان ها مشاهده می شود که در نوع خود بسیار بی نظیر و زیبا خلق شده اند.

بلندترین ساختمان هیبریدی | سازه چوبی بلندترین ساختمان هیبریدی | ساختمان هیبریدی در دنیا | اخبار معماری ایران ودنیا | تیم معماری پروسه

معماری ایرانی نیز همیشه در دنیا مطرح بوده است و هنوز هم از این معماری الگوبرداری می شود و این تنها نشان دهنده این است که معماران ایرانی در طول سالیان بسیار حرفه ای تر و با تجربه تر از قبل شده اند. خلق یک ایده طراحی و معماری نیازمند این است که معماران با سالها تجربه و تخصص بالا آن را پدید آورند.

تیم معماری پروسه

نمونه پروژه های pag-co. com کاملا مشخص می کند که این تیم حرفه ای با اعضایی کاملا متخصص طراحی های بسیار هوشمندانه و جذابی را بر روی انواع ساختمان های اداری، تجاری، مسکونی، هتل و اقامتگاهی و همچنین طراحی دکوراسیون های داخلی، نمای بیرونی و اجرای صفرتا صد دیوار سبز اجرا می کنند.